12.11.2016 r.

Ostatni ślub w tym roku, jaki miałam przyjemność fotografować 🙂 Piękna ceremonia, piękna para. Po uroczystości mała niespodzianka od kolegów z pracy. Brama, szampan, dobre słowa i prezent 🙂 Później dosłownie parę obowiązkowych zdjęć w plenerze.

Dziękuję za zaufanie oraz cierpliwość, bo w ostatnich tygodniach miałam tyle do roboty na studiach, że nie wyrabiałam się z niczym. Na szczęście przyszły święta, które pomogły mi trochę zregenerować siły i porządnie usiąść do zdjęć oraz dokończyć zaległe sesje. Zostały mi wprawdzie jeszcze dwie z tego roku, ale dzielnie pracuje i mam nadzieję, że w niedługim czasie się pojawią 🙂

A tymczasem zapraszam do oglądania 🙂 I dziękuję za zgodę na publikację zdjęć :*

 

 

Małe podsumowanie 2016 roku! 

Moja kariera fotograficzna powoli się rozwija, a w tym roku szczególnie to zauważyłam. Miałam dużo więcej sesji, głównie reportaży ślubnych, z których jestem niezmiernie zadowolona, cieszy mnie bardzo, że tak wiele z Was – Młodych Par – zaufało mu i zechcieliście mieć zdjęcia właśnie ode mnie w tym szczególnym dniu. Oprócz ślubów miałam również kilka imprez okolicznościowych: 18-stki (jeszcze jedna będzie dodana), chrzty i inne. Było też kilka zwykłych sesji, a ja osobiście widzę w każdej chociaż minimalny progres w swojej pracy.

Nowy rok zaczynam z nowym sprzętem, nowym obiektywem. Nowy rok, nowa jakość, nowy rozdział. W związku z tym postanowiłam założyć też dodatkowego instagrama (@lgfotox8), na którym będę publikować kolejne sesje, jakie będę miała przyjemność fotografować.

Na nowy rok życzę wszystkim wspaniałych zdjęć, cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych, uśmiechu na twarzy każdego dnia, spełnienia najskrytszych marzeń, szalonego Sylwestra, optymistycznego nastawiania do życia no i oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku! 😉